KONST / Litografier / Färglitografier 9884227
nr 988 4227
Jean Gorin
(1899-1981), Frankrike
Färglitografier, Jean Gorin (1899-1981), 6 st, i mapp, signerade J Gorin, 76/175 bladets mått: 60x60
Kondition: Fuktskadade
Jean Gorin, grafiker född 1899, död 1981.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:09:09
18/10 18:10:28
19 okt